O Nás

VÍTAME VÁS

Skateshop NewSpirit.sk vznikol v lete roku 2007 za účelom spestrenia ponuky skateboardového a snowboardového tovaru v Martine a jeho okolí. Siedmeho septembra toho roku otvorila svoju prevádzku na Ul.29.Augusta 13.

V ponuke nášeho kamenného skateshopu sa vtedy predavalo niekoľko značiek ako Volcom, RDS, Lakai, Matix, Supra a od našich českých susedov Salebra a Horsefeathers. Postupom času sa sortiment v skateshope rozširoval a pribudli aj slovenský výrobcovia Spectrum či Alterbnative, rakúska firma Lomography varábajuca fotoaparáty a doplnky k nim a dalšie tu ešte neznáme značky hlavne z oblasti skatebordingu ako Jart, Tensor, Enyoi, Almost, Iron, Speed demons, MadMan, Chavala, Love a Hoity-Toity skateboards. Zimný sortiment bol obohatený o oblečenie Holden, snowboardy Bataleon, okuliare Electric a prilby Bern. Teraz v ponuke online skateshopu môžete nájsť aj značky Bataleon snowboards, viazania Switchback, kulichy Hoppipolla, okuliare Dragon a Electric, alebo skate hardwear od Hoity-Toity skatebaords, Bones a Independent

V mene NewSpirit.sk online skateshopu sa každoročne snažíme podporovať miestne akcie, či už sponzoringom, alebo samotným organizovaním. Organizovali sme aj jednu z najväčších snowboardových akcii na slovesnku Snowboard Jib Contest v Martine, alebo Hoity-Toity skate Cup, ktorý bol niekolko rokov súčasťou slovenského skate pohára. Poslednú dobu sa snažíme venovať organizovaniu snowboardových a skateboardových campov určených pre zaičiatočníkov aj pokročilých. 

NewSpirit.sk online skateshop sa tiež môže pýšiť svojim snowboard teamom, v ktorom jazdia Ján Kulich, Dušan Bízik, Matej Dolník, Boris Karolčík, alebo Zoltán Strcuľa. Skateboard team reprezentujú Juraj Vartík, Braňo Moravčík, Dominik Hreus, Mišo Horečný. V roku 2016 sa náš tím zúčastnil česko-slovenskej súťaže tímov "Vans Shop Riot" a naš A-Tím si odniesol krásne druhé miesto.

Po dva a pol ročnom pôsobení našej predajne na Ul.29.Augusta 13 sa musela naša predajna s dôvodu rekonštrukcie preaťahovať na adresu na ulici M.R.Štefánika 48. Po niekolko mesačnom posobení na tejto adrese sme predajňu museli nakoniec zatvoriť. Momentále fungujeme už len ako Online Skateshop na stránkach www.newspirit.sk.

 

Ďakujeme že ste navštívili stránky nášho online skateshop-u a ďakujeme za vašu podporu slovenskej skate a snb scény.